JAK NAJÍT ZAMĚSTNÁNÍ

Hledáte perfektní job?

ZALOŽTE SI PROFIL

Profil vám umožní vypsat vaše pracovní zkušenosti a popsat, proč právě vy byste neměli chybět v žádném pracovním týmu. Dá vám též možnost vypsat, kde konkrétně byste chtěli pracovat. Tím váš profil získá zacílení a vy tím dáváte jasně najevo, že víte, co chcete a kam byste rádi patřili.

DEJTE VŠEM O SOBĚ VĚDĚT

V momentě, kdy svůj nový profil dokončíte, vstupujete během několika vteřin na online trh práce. V jedné chvíli si váš profil můžou prohlížet i desítky klíčových osobností z řad managerů, provozních a personalistů restaurací a hotelů z celé ČR. Zaujme-li je váš profil, sami vás zkontaktují.

JDEME DO TOHO S VÁMI

Nic neponecháváme náhodě. Náš tým aktivně propaguje stránky gastrohunter.cz, a tím se dostává váš profil mezi management veškerých kategorií gastro podniků. Vybrané profily dle job listu též rozesíláme na vámi zvolená místa a doporučujeme vás jako vhodného kandidáta.

Vzory profilů

Servírka Barman Kuchař Restaurant manager
JAK NAJÍT ZAMĚSTNANCE

Hledáte ty pravé zaměstnance?

JE TO JEDNODUCHÉ

Otevřete si naše stránky a prohlížejte si profily uchazečů o zaměstnání v gastronomii. V každém profilu naleznete nejen jméno, místo působnosti a hledanou profesi, ale také pracovní zkušenosti, motivační větu a seznam preferovaných podniků. Přístup na stránky je zdarma a seznam uchazečů se neustále aktualizuje.

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS

Vyměnili jsme starý model za nový a vyhledáváme vhodné kandidáty za vás. Tím pádem už nemusíte podávat inzeráty a následně třídit desítky životopisů ve svých mailových schránkách. Vše máte na jednom místě. Je jen na vás, zda si vyberete někoho dnes nebo za týden. Najít nové zaměstnance můžete nyní odkudkoliv během několika kliknutí.

UCHAZEČ NA DOSAH

Našli jste toho pravého a rádi byste ho pozvali na pohovor? Stačí se pouze zaregistrovat a dobít si kredit. Tužku ani papír potřebovat nebudete. Profil se vám automaticky stáhne do historie kontaktů. Kontakt tak budete mít kdykoliv k dispozici.

image
image
image
image